Jak sprawić, aby nasza skóra twarzy, szyi i dekoltu pozostawała świeża i napięta? Poza klasyczną pielęgnacją warto sięgnąć po sprawdzone zabiegi medyczne i kosmetyczne, które pozwolą na znaczne zredukowanie zmarszczek. Lasery medyczne i kosmetyczne to propozycja dla osób, które pragną dbać o siebie lepiej. Jak działają?

Dlaczego warto postawić na lasery medyczne i kosmetyczne?

Nowoczesna medycyna i kosmetologia dają nam wiele innowacyjnych rozwiązań w kwestii dbania o swój wygląd. Jednymi z najchętniej i najczęściej stosowanych są właśnie lasery medyczne i kosmetyczne. Lasery są bezpieczne w użyciu, a w rękach dobrego specjalisty są w stanie znacząco poprawić wygląd naszej skóry. Lasery medyczne i kosmetyczne SHAR-POL stosowane są przede wszystkim do redukcji zmarszczek, zabiegu sof liftingu, pozwalają na zmniejszenie rozstępów, ale i porów skóry, są doskonałym rozwiązaniem, kiedy zależy nam na zmniejszeniu blizn powstałych po chorobach czy też po operacjach. Działanie laserów polega na emitowaniu wiązki światła o określonej długości, która w sposób kontrolowany penetruje wybrane elementy skóry. Wiązka powoduje mikrouszkodzenia na wybranej głębokości skóry – w ten sposób organizm pobudzany jest do regeneracji. Sam zabieg może trwać od kilkunastu minut do godziny, a rekonwalescencja trwa od jednego do kilku tygodni. Aby uzyskać lepsze efekty sugeruje się powtórzenie zabiegu kilkukrotnie. 

Czy do zabiegu z użyciem lasera należy się odpowiednio przygotować?

Zabiegi, które wykorzystują lasery medyczne i kosmetyczne wymagają konsultacji lekarskiej oraz wypełnienia ankiety zdrowotnej. Padają w niej pytania m.in. o choroby przewlekłe. Samo przygotowanie do zabiegu polega na wykorzystaniu maści znieczulającej, która znacząco zmniejszy dyskomfort podczas zabiegu. 

Author

Comments are closed.