Decydując się na zaaranżowanie przydomowego tarasu warto wybrać meble, które będą odzwierciedlać aktualne trendy w designie. Ekskluzywne meble ogrodowe to propozycja topowych producentów, którzy stawiają nie tylko na nowoczesny wygląd, ale również na zastosowanie innowacyjnych materiałów. Jakie meble wybrać do naszego kącika wypoczynkowego przy domu?

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Szukając wyjątkowych mebli ogrodowych nie sposób przeoczyć mebli technorattanowych – są to ekskluzywne meble ogrodowe, które całkowicie odmienią wygląd przestrzeni i pozwolą odpoczywać wygodniej. Meble technorattanowe tworzone są z materiałów o podwyższonej odporności na ścieranie, wnikanie brudu czy zmienne warunki atmosferyczne. Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu to rozbudowane kolekcje w których znajdziemy przede wszystkim wygodne sofy narożne, sofy dwuosobowe, fotele wiszące, leżanki ogrodowe, stoły i stoliki kawowe. Zaletą mebli technorattanowych jest ich niska waga – jest to zasługa zastosowania lekkich stelaży aluminiowych. Wierzch mebli technorattanowych tworzy syntetyczna plecionka – jej nieporowata struktura nie chłonie brudu czy wilgoci, czyszczenie nie sprawia problemów. Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu to przede wszystkim komplety wypoczynkowe, ale też komplety kawowe czy jadalniane. 

Ekskluzywne meble ogrodowe w cieniu parasola

Odpoczynek latem wiąże się z ekspozycją na słońce – szukając ochłody pamiętajmy o tym, aby nasz taras czy wybrany kąt ogrodu osłonić przy pomocy pergoli ogrodowej czy też parasola ogrodowego. Te ostatnie mogą nas dzisiaj zaskoczyć: posiadają one wiele punktów regulacji, przez co idealnie dopasujemy kąt padania cienia. Czasza takiego parasola nie nagrzewa się, przez co w jej cieniu panuje przyjemny chłód. 

Author

Comments are closed.