Wypoczynek na własnym tarasie to jedna z lepszych opcji na słoneczne lato. Nawet niewielki przydomowy taras może zmienić się w wyjątkowe miejsce do relaksu, o ile tylko zadbamy o odpowiedni zestaw na taras. Jakie meble tarasowe kupić, aby zapewnić sobie komfort? Jakie meble są dzisiaj najchętniej wybierane?

Nowoczesny zestaw na taras – meble technorattanowe

Nie ma wątpliwości, że to meble tarasowe to dzisiaj najchętniej wybierany zestaw na taras. Nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu zaskoczą nas wysoką trwałością, eleganckim designem oraz funkcjonalnością. Zestaw wypoczynkowy na taras wykonany z tego tworzywa jest wysoce odporny na zmienne warunki atmosferyczne – poprzez zastosowane materiały zestaw na taras nie odkształca się, nie płowieje, nie jest podatny na wnikanie brudu. Stelaże mebli tarasowych tworzone są z lekkiego aluminium, które jest malowane proszkowo – takie połączenie sprawia, że tworzywo nie odkształca się, nie jest podatne na działanie korozji. Wierzch mebli tworzony jest z plecionki technorattanowej – przypomina ona do złudzenia naturalny rattan! Nieporowata struktura technorattanu nie chłonie brudu, wilgoci, jest zabezpieczona przed promieniowaniem UV.

Co zaoferuje nam zestaw na taras z technorattanu?

Zestaw ogrodowy może składać się z licznych elementów. Najpopularniejsze to oczywiście sofy narożne i fotele, ale znajdziemy tu też leżanki ogrodowe czy fotel wiszący. Meble możemy łączyć ze sobą tworząc komplety dopasowane wyłącznie do naszych potrzeb – w ten sposób stworzymy autorską aranżację tarasu czy ogrodu. Uzupełnieniem takiej przestrzeni może być funkcjonalny parasol ogrodowy, który pozwoli na osłonięcie miejsca wypoczynkowego przed silnym słońcem. Parasole posiadają liczne punkty regulacji, przez co precyzyjnie dopasujemy kąt padania cienia. 

Author

Comments are closed.