Jak w prosty sposób podnieść nasz komfort życia w mieszkaniach i w domach? Okazuje się, że niebanalny wpływ na jakość naszego życia ma… światło. Poprzez dopasowaną do potrzeb stolarkę okienną możliwe jest „wpuszczenie” do wnętrz większej ilości naturalnego światła. Pomoże w tym przeszklenie Eclaz – co warto o nim wiedzieć?

Przeszklenie Eclaz – dlaczego światło jest tak ważne?

Światło jest niezbędne do życia – i nie ma w tym przesady. Naturalne oświetlenie pozwala nam na codzienne wykonywanie prostych czynności, ale też uczenie się, czytanie. Jasne światło znacząco wpływa na naszą koncentrację i proces zapamiętywania. Brak naturalnego światła lub jego niewielka ilość sprawia, że stajemy się senni, zmęczeni, w naszym organizmie nie wytwarza się witamina D. Odpowiednia stolarka okienna wpływa również na pomieszczenia w których przebywamy – naturalne światło w dużej ilości wpływa na odbiór wnętrz i sprawia, że stają się one optycznie większe, przestronniejsze. W takich pomieszczeniach aż chce się przebywać! Przeszklenie Eclaz to propozycja dla osób szukających innowacji, które pozytywnie wpłyną na codzienne życie.

Czym jest przeszklenie Eclaz?

Przeszklenie Eclaz to innowacyjne okna ze specjalnie zaprojektowaną powłoką, która pozwala na wpuszczanie do wnętrza nawet do 11% naturalnego światła więcej! Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się zarówno w klasycznych domach, jak i nowoczesnych budynkach mieszkalnych. Warto również wspomnieć o tym, że okna wykorzystujące przeszklenie Eclaz posiadają doskonałe parametry termoizolacyjne. Zwraca uwagę budowa okien – potrójne szyby są wklejane na całej długości ramy, co pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych wyników związanych z ochroną przed chłodem. Okna takie nie posiadają mostków cieplnych!

 

 

Author

Comments are closed.