Jak wykonać projekty w przestrzeni trójwymiarowej? Jak wykonać modelowanie informacji o budynku? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które wiedzą, że dzięki temu ich praca może stać się nie tylko dokładniejsza, ale również znacznie szybsza.

Pomocne oprogramowanie

Do wykonania takich działań pomocne będzie oprogramowanie komputerowe, które dostępne jest dla wszystkich. Takim programem jest Revit. Jest to platforma do projektowania i dokumentowania. Zapewnia ona widok nie tylko w 2D, ale przede wszystkim 3D, dzięki czemu wszystko jest jeszcze bardziej dostrzegalne. Jest to coraz częściej wykorzystywane oprogramowanie, które służy do tworzenia poszczególnych budynków, niezależnie od ich przeznaczenia. Revit oferuje swoim użytkownikom wiele możliwości, które Ci z czasem będą odkrywać. 

Kurs Revit na platformie internetowej

Aby móc sprawnie posługiwać się tym programem, potrzebny będzie kurs Revit, dostępny na platformie internetowej. Szkolenie odnosi się nie tylko do zdobycia wiedzy teoretycznej, ale także do jej przećwiczenia, dzięki temu będziemy pewni tego, że wszystkie zagadnienia są nam doskonale znane. Kurs umożliwia poznanie całego interfejsu użytkownika, jak również podstawowych komend, które są potrzebne do tego, aby móc swobodnie poruszać się po programie w przyszłości. Użytkownicy uczą się po kolei modelować poszczególne komponenty, tworzą wizualizację, a także uczą się przygotowywać poszczególne prezentacje dla klientów. Wszystko uporządkowane jest w odpowiedniej kolejności. 

Author

Comments are closed.