Społeczeństwo coraz chętniej korzysta z różnego rodzaju aplikacji finansowych. Najlepiej z takich aplikacji, które na dodatek pozwalają na osiągnięcie wysokiego zysku. Czy takie produkty na urządzenia mobilne są dostępne? Oczywiście, że tak.

Konto na oszczędności

Jak tradycja nakazuje, tak ludzie chętnie spoglądają na konta oszczędnościowe. Od wielu lat ma się z nimi do czynienia, więc nic dziwnego, że społeczeństwo je tak chętnie wykorzystuje. I to niekoniecznie biorąc pod uwagę bank, gdzie posiada się rachunek finansowy. RRSO na kontach oszczędnościowych jest różne. Wszystko zależne jest od tego, z jakim bankiem ma się dokładnie do czynienia. Szacuje się jednak, że średnie RRSO dla kont oszczędnościowych wynosi ok. 6%. Mało? To fakt. Może więc warto zainteresować się czymś, co według szacunków 10Clouds, jest w stanie przynieść 100 razy wyższe oprocentowanie.

Półksiężyc – nowoczesna aplikacja inwestycyjna

Crescent app to narzędzie, które jest dedykowane do stworzenia wysokich oszczędności. W początkowym założeniu, miała być to platforma do inwestycji w kryptowaluty. Teraz też tak jest, ale możliwości aplikacji się rozwinęły. Crescent (w tłumaczeniu półksiężyc) stał się jednym z najważniejszych projektów mobilnych, który już od dłuższego czasu jest rozwijany. Po to, aby użytkownicy mogli wykorzystać jeszcze lepsze możliwości danej platformy. Onboarding użytkownika jest zdecydowanie bardziej przyjazny. 

Co oferuje Crescent?

Crescent Case Study umożliwiło stworzenie aplikacji mobilnej, która rozwijana jest we Flutterze z naciskiem na iOS. Dzięki temu, aplikacja oferuje ogromną funkcjonalność. W tym chociażby:

  • możliwość dedykowania części oszczędności organizacjom non-profit,
  • możliwość połączenia kont wydatków,
  • niektóre inwestycje można zaplanować w trybie cyklicznym, np. tygodniowym,
  • możliwość zwiększenia RRSO za wykonywanie specjalnych zadań.

Konta kredytowe, debetowe, wydatkowe – wiele osób jest w ich posiadaniu. Ich połączenie umożliwia Crescent, dzięki czemu istnieje możliwość zaokrąglenia zapasowych zmian w górę, z każdej, zawieranej transakcji.

Jak widać – dzięki temu można również zwiększyć swoją świadomość społeczną. Na tyle, żeby można pomagać innym. A to, jak wiadomo, jest w ostatnim czasie bardzo ważne.

Czy opłaca się skorzystać z Crescent? Na pewno nie zaszkodzi. Może na początku, obsługa będzie ciężka, ale z czasem, wszystko się zmieni. A co za tym dalej idzie, będzie można w przyszłości, cieszyć się zdecydowanie większymi oszczędnościami, które będzie można przeznaczyć na dowolny cel. 

 

Author

Comments are closed.