Piękna ceramika to jeden z kluczowych elementów każdej nowoczesnej łazienki. Ta wysokiej jakości, cieszy oko swoją bielą, czy zaskakującymi kształtami. Ceramika musi być dodatkowo trwała i praktyczna, ponieważ korzystamy z niej każdego dnia.
Marka Deante doskonale odnajduje się w najmodniejszych trendach i wprowadza na rynek takie modele, które są aktualnie na czasie. Z ceramiką Deante wyposażysz swoją łazienkę we wszystko, co potrzeba.

Kolekcja łazienkowa – idealne rozwiązanie dla niezdecydowanych

Nie każda osoba posiada wrodzony gust i zmysł do wykańczania wnętrz. Nie martw się, nie musisz się na tym znać. W ofercie ceramiki Deante można znaleźć gotowe kolekcje łazienkowe, dzięki którym Twoja nowa łazienka będzie urządzona ze smakiem. Możesz mieć pewność, że dzięki zastosowaniu gotowej kolekcji wszelkie elementy wystroju łazienki będą do siebie pasować, a Ty nie będziesz musiał marnować czasu na przeglądanie katalogów z pojedynczymi produktami. Ceramika Deante to pewność, że produkty mają wieloletnią gwarancję, a w przypadku jakichkolwiek problemów profesjonalny serwis służy wsparciem technicznym. To wszystko dzięki temu, że marka Deante to renomowana firma, dla której zadowolenie klienta jest najważniejsze.

Minimalistyczna łazienka dla osób lubiących harmonię.

Osoby, które lubią harmonię i są zwolennikami prostoty kształtów i kolorów na pewno zainteresuje jedna z kolekcji marki Deante. Kolekcja Hiacynt, do łazienek raczej minimalistycznych, pozwoli na osiągnięcie efektu łazienki przepełnionej harmonią i porządkiem. Potencjalny klient ma do wyboru dwie umywalki w zależności od upodobań:

1. nablatową – umywalka elegancka, posiadająca wąskie ranty,

2. wiszącą – umywalka tradycyjna, idealnie komponuje się z postumentem zasłaniającym syfon.

To, która umywalka będzie pasowała bardziej do łazienki, zależy tylko od Ciebie.

Kolekcja Hiacynt to także bidet podwieszany, bezkołnierzowa toaleta z podtynkowym stelażem. W zależności od ilości miejsca w łazience można zaaranżować w przestrzeni wszystkie te elementy lub z któregoś zrezygnować.

Urządzenie małej łazienki – swoboda ruchów.

Nie da się ukryć, że w większości polskich domów chociaż jedna łazienka jest tą o małym metrażu. Urządzenie takiej łazienki jest zadaniem o tyle trudnym, iż należy tak umiejętnie dobrać sprzęty, aby nie ograniczyć sobie swobody ruchów. Ceramika Deante posiada idealne do takiej łazienki zaokrąglone kształty, by zminimalizować ryzyko uderzeń w ciasnym pomieszczeniu.

Ceramika Deante to najmodniejsze wzory oraz szeroki wybór asortymentu pasującego do każdej łazienki. Sam zdecyduj, które elementy wykończenia będą idealne dla Ciebie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie ceramika Deante.

Author

Comments are closed.