Stworzenie wygodnej strefy wypoczynkowej blisko domu to dzisiaj przyjemność. Szeroki wybór mebli ogrodowych sprawia, że możliwe jest wybranie kolekcji dopasowanej do własnych potrzeb. Jakie propozycje mają dla nas topowi projektanci? Jaki pomysł na aranżację ogrodu wybrać, by miejsce to zachęcało do odpoczynku?

Pomysł na aranżację ogrodu z meblami modułowymi

Pomysł na aranżacje ogrodu podsuwają projektanci mebli, wskazując jednocześnie, co obecnie jest najmodniejsze. W nowoczesnych ogrodach czy też przestrzeniach inspirowanych stylem loftowym doskonale sprawdzą się meble modułowe. Nowoczesne meble modułowe to kolekcje składające się z kilku elementów, które w zależności od potrzeb można łączyć ze sobą lub też wykorzystywać osobno. Takie meble zachwycają elegancją, ale też możliwością kreowania przestrzeni wypoczynkowej na nowo. Meble modułowe posiadają zazwyczaj aluminiowe stelaże, nierzadko są one uzupełnione o dekoracyjne, drewniane wstawki. O komfort dbają miękkie siedziska i oparcia.

Meble technorattanowe – pomysł na aranżację ogrodu

Meble technorattanowe to sprawdzony pomysł na aranżację ogrodu. Rozbudowane kolekcje pozwolą na wybranie elementów dopasowanych do własnych potrzeb. Meble technorattanowe cenione są przede wszystkim za swój wyjątkowy wygląd, ale też trwałość. Technorattan to tworzywo wysoce odporne na ścieranie, zmienne warunki atmosferyczne, działanie wilgoci. Konstrukcje mebli tego typu tworzone są z lekkiego aluminium.

Pomysł na aranżację ogrodu egzotycznego

Szukając niebanalnych mebli ogrodowych, warto zwrócić uwagę na kolekcje rattanowe. Meble wykonane z rattanu przyciągają wzrok, są piękne i jednocześnie projektowane w taki sposób, by były wygodne. Meble rattanowe są ręcznie wyplatane, co nadaje im niebanalnego wyglądu.

Author

Comments are closed.