Każda kobieta chce mieć zadbane i piękne dłonie. Jest to prawdziwa wizytówka. Elegancko zrobiony manicure z pewnością przykuje uwagę innych ludzi, a ponadto doda pewności siebie.

Jaka metoda zdobienia paznokci jest najlepsza?

Warto wiedzieć, że manicure zrobiony klasyczną metodą jest mało odporny na działanie czynników mechanicznych, które często prowadzą do jego zniszczenia. Bardzo dobrą alternatywą dla tradycyjnych lakierów do paznokci jest zrobienie manicure hybrydowego. Mowa tutaj o metodzie pozwalającej przez dłuższy czas utrzymać kolor na powierzchni paznokcia i to bez żadnych widocznych defektów.

W wielu salonach kosmetycznych oferowana jest metoda hybrydowa zdobienia paznokci. Jest ona popularna praktycznie na całym świecie. W przystępnej cenie można zagwarantować sobie piękny wygląd paznokci, co jest priorytetem dla wielu kobiet.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci – dlaczego warto?

Okazuje się, że paznokcie hybrydowe są bardzo popularną formą stylizacji paznokci. Lakiery hybrydowe to specjalne produkty łączące w sobie właściwości oraz zalety żelu, a ponadto tradycyjnego lakieru do paznokci. Należy zdawać sobie sprawę z tego, że manicure wykonany metodą hybrydową robiony jest na naturalnej, zdrowej płytce paznokcia. Po aplikacji poszczególne warstwy zostają utwardzone przy zastosowaniu specjalistycznej lampy. Wszystko dzięki promieniom UV. Mowa tutaj o trwałej metodzie niewymagającej nakładania topu bądź podkładu na mokro, co związane jest ze żmudnym oczekiwaniem na wysuszenie się kolejnych warstw.

Warto wiedzieć o tym, że manicure hybrydowy jest długotrwałą formą stylizacji płytki, a jedynym przeciwwskazaniem do jego zrobienia jest uczulenie na substancje zawarte w lakierze do paznokci bądź choroby paznokci.

Poprawne nałożenie lakieru

Odpowiednio nałożony lakier powinien utrzymać się na płytce paznokcia nawet do trzech tygodni. Oprócz tego efekt będzie bardzo estetyczny. Na powierzchni paznokcia nie uwidaczniają się zacieki bądź wybarwienia koloru. Dlatego coraz więcej kobiet decyduje się na metodę hybrydową zdobienia paznokci.

Warto zaznaczyć, że paznokcie hybrydowe to sposób stylizacji paznokci, który oprócz tradycyjnego przygotowania płytki paznokcia do aplikacji lakieru, pozwala też na znaczne wydłużenie jego trwałości. Co więcej, lakier utwardzony w lampie UV jest odporny na odpryski, zarysowania, a nawet na wybarwienia. Dlatego jest coraz częściej stosowany przez kobiety w Polsce.

Więcej informacji znajdziesz na stronie metoda hybrydowa zdobienia paznokci.

Author

Comments are closed.