Przydomowy taras może zmienić się w idealne miejsce wypoczynkowe – bez względu na to, jaką ma powierzchnię. Współcześnie projektanci i producenci mebli proponują nam wiele interesujących kompletów meblowych, które warto wykorzystać blisko domu. Jakie technologie wziąć pod uwagę? Jakie detale powinny przyciągnąć nasz wzrok?

Mały taras – małe zmartwienie!

Niewielkie tarasy zaaranżujemy bez trudu przy pomocy kompletów kawowych! Szukając idealnego zestawu zwróćmy uwagę na komplety technorattanowe, które nie tylko odznaczają się elegancką linią, ale też zachwycają detalami i trwałością. Meble technorattanowe na taras to propozycja dla najbardziej wymagających klientów – meble takie stworzone są z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia czy ścieranie, działanie wilgoci, promieniowanie UV. Na długie lata zachowują one doskonały wygląd. W skład kompletów kawowych wchodzi zazwyczaj wyższy stolik kawowy oraz dwa lub trzy wygodne fotele. Szukając sposobów na podniesienie komfortu warto wybrać również poduszki i pledy, które pozwolą na odpoczywanie również w chłodniejsze dni czy wieczorami. Mały taras możemy również uzupełnić o eleganckie lampiony elektryczne lub klasyczne, aby wieczorami nadać temu miejscu wyjątkowy klimat. 

Duża taras to więcej możliwości!

Większe tarasy dają nam znacznie więcej możliwości związanych z aranżowaniem. Wybierzmy meble tarasowedopasowane do naszych potrzeb! W kompletach technorattanowych bez trudu znajdziemy sofy narożne, wygodne leżanki ogrodowe czy fotele wiszące w kształcie kokonu. Na dużym tarasie zadbajmy również o to, aby skutecznie chronić się przed słońcem, np. za pomocą funkcjonalnego parasola ogrodowego. Parasole takie możemy osadzić na podstawach z niewielkimi kółkami, które pozwolą na wygodne przesuwanie konstrukcji po gładkiej powierzchni. 

Author

Comments are closed.