Umywalki to niezbędny element wyposażenia każdej łazienki. Na co zwrócić uwagę przy ich wyborze? I jakie modele umywalek są dostępne w deante wyposażenie łazienek i które z nich wybrać, by cieszyć się jakością, wygodą i designem?

Najlepsze umywalki nablatowe od deante wyposażenie łazienek

Niezależnie od tego, na jaką umywalkę padnie nasz wybór, poszukiwania musimy rozpocząć od określenia jej szerokości i tego, czy potrzebujemy szafki, na której ją osadzimy. Jeśli zdecydujemy się na mebel pod zlewem, przed nami kolejna decyzja – czy umywalkę umieścimy na blacie, czy zostanie ona wpuszczona w głąb.

Piękne i modne umywalki nablatowe dostaniemy w deante wyposażenie łazienek. Trend instalacji takich umywalek stał się modny jakiś czas temu i wciąż pozostaje najbardziej designerskim wyborem. Łazienkowe zlewy montowane na blat, przypominające ceramiczne naczynie, stojące na blacie z płytek, betonu architektonicznego czy desek wyglądają bardzo szykownie i dają ciekawe możliwości aranżacyjne. Co więcej, w tej opcji pięknie wyglądają także dwie umywalki umieszczone obok siebie.

Zalety umywalek wpuszczanych w blat

Możemy także wybrać bardzo praktyczną i łatwą w utrzymaniu czystości umywalkę wpuszczaną w blat. Nowoczesne modele, mające identyczne wymiary jak szafka, która pod nimi stoi, pozwalają na osiągnięcie harmonijnego połączenia.

Niekiedy umywalkom wpuszczanym w blat zarzuca się, że nie ma na nich miejsca na ustawienie akcesoriów takich jak kubeczek na szczoteczki do zębów czy dozownik na mydło w płynie. I choć faktycznie starsze modele łazienkowych zlewów miały wiele zaokrągleń, na których trudno było coś ustawić, o tyle na współczesnych umywalkach nablatowych nie ma z tym problemu.

Dla kogo umywalki wiszące?

Kiedy nie jest nam potrzebna dodatkowa szafka w łazience pozostaje wybór umywalki wiszącej. To rozwiązanie jest niezbędne także wówczas, gdy mamy w domu osobę niepełnosprawną. Deante wyposażenie łazienek oferuje specjalne umywalki wiszące, dedykowane osobom poruszającym się na wózkach, które bez problemu będą mogły podjechać pod zlew i umyć sobie ręce.

Niezależnie od rodzaju umywalki w parze z jej zakupem idzie także dobór baterii. Warto mieć na uwadze, że wszystkie elementy muszą być kompatybilne – szafka, umywalka i armatura. Inaczej nawet najlepszy hydraulik nie będzie w stanie ich połączyć! Do tego warto zadbać o to, by całość komponowała się z resztą wyposażenia łazienki. Dlatego warto skorzystać z proponowanych przez producentów serii.

Więcej informacji znajdziesz na stronie deante wyposażenie łazienek.

Author

Comments are closed.