Zaprojektowanie przestrzeni wypoczynkowej blisko domu jeszcze nigdy nie było tak proste. Poza wygodnymi meblami i parasolem ogrodowym, warto również pomyśleć o roślinach. Ekskluzywne donice na taras to hit ostatnich lat – eleganckie donice pozwolą na eksponowanie ulubionych roślin i na praktyczną ozdobę przestrzeni tarasu czy ogrodu.

Ekskluzywne donice na taras wykonane z technorattanu

Rośliny to pomysł na taras, który sprawdza się zawsze – w okresie wiosny i lata na giełdach kwiatowych, jak i w sklepach ogrodniczych, znajdziemy olbrzymi wybór roślin i kwiatów, które pozwolą na wykreowanie oryginalnego miejsca wypoczynkowego blisko domu. Aby wybrane kwiaty miały odpowiednie podparcie, konieczne okażą się doniczki. Ekskluzywne donice na taras sprawią, że nie tylko osadzimy kwiaty, ale też ozdobimy przestrzeń!

Jedną z ciekawszych propozycji na ekskluzywne donice na taras są donice technorattanowe. Donice takie są uzupełnieniem kolekcji technorattanowych – doskonale prezentować się będą w towarzystwie technorattanowych sof narożnych, ale i kompletów kawowych. Ekskluzywne donice na taras z technorattanu są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, ścieranie – na długi czas zachowają swój urok. Donice tego typu dostępne są w różnych opcjach kolorystycznych. Ich atutem jest też szeroki wybór wielkości i wysokości. W donicach technorattanowych warto posadzić lawendę – w ten sposób wykreujemy styl prowansalski i cieszyć się będziemy wspaniałym zapachem lawendy w trakcie lata.

Ekskluzywne donice na taras wykonane z tworzyw kompozytowych

Alternatywą dla donic technorattanowych są ekskluzywne donice na taras wykonane z cementu oraz materiałów kompozytowych. Donice takie dostępne są w licznych kolorach, zachwyca ich faktura przypominająca kamień.

 

 

Author

Comments are closed.

umie.com.pl zobacz wiecej zobacz wiecej